{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Pytania i odpowiedzi

Czym jest WhichAirline.pl?

WhichAirline.pl to wyszukiwarka umożliwiająca porównywanie cen biletów oraz połączeń lotniczych na całym świecie. Nasz serwis dostarcza również szczegółowych informacji na temat linii lotniczych i lotnisk. Nasza rola ogranicza się do informowania. Nie zajmujemy się rezerwacją biletów i nie przyjmujemy na nasze usługi opłat.

Co mogę znaleźć na WhichAirline.pl?

Zasadniczo są to informacje na temat cen biletów, połączeniach lotniczych jak i przewoźnikach i lotniskach.

Jak znaleźć loty na interesującej mnie trasie?

Wystarczy kliknąć na „LOTY”:http://www.whichairline.pl/loty/ lub też przystąpić do szukania bezpośrednio na stronie głównej. Wpisz miejsce odlotu i przylotu oraz wybierz daty/datę podróży. Następnie kliknij na SZUKAJ i poczekaj aż załadują się wyniki wyszukiwania. Jeśli wyniki są nazbyt skromne lub też w naszym systemie nie ma lotów odpowiadających Twoim kryteriom, spróbuj dodać do wyszukiwania więcej lotnisk.

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat linii lotniczych?

Wystarczy kliknąć na „LINIE LOTNICZE”:http://www.whichairline.pl/loty/ a następnie wpisać nazwę lub kod przewoźnika bądź też wpisać część nazwy i wybrać spośród pojawiających się sugestii. Nasza baza danych zawiera informacje podstawowe, informację o sieci połączeń, cenach i dodatkowych opłatach i ofertach tanich biletów, konkurentach oraz zdjęcia i informacje kontaktowe.

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat lotnisk?

Wystarczy kliknąć na „LOTNISKA”:http://www.whichairline.pl/lotniska/ a następnie wpisać nazwę lub kod lotniska. Możesz również szukać lotnisk według kraju lub nazwy miasta. Nasza baza danych o lotniskach zawiera informacje ogólne jak i informacje na temat parkowania, noclegów, plany i zdjęcia lotnisk, korzystne oferty lotów i inne użyteczne informacje.

Skąd bierzemy informacje o połączeniach?

WhichAirline.pl korzysta z różnych źródeł informacji, aby dane o połączeniach były zawsze aktualne. Jesteśmy w kontakcie z największymi przewoźnikami i dane otrzymujemy bezpośrednio od nich. Jeśli chodzi o mniejsze linie lotnicze, informacje czerpiemy z bazy danych połączeń lotniczych dostępnej w ramach Open Database License (OdbL). Co więcej, regularnie sprawdzamy i uzupełniamy naszą bazę danych ręcznie.

Jak mogę zamówić bilet?

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży biletów i nie przyjmuje żadnych opłat. Z serwisu możesz przejść na oficjalną stronę internetową przewoźnika i tam dokonać rezerwacji.

Nie mogę znaleźć informacji na temat cen. Co robić?

Dokładamy starań aby zgromadzić informacje na temat cen od tak dużej liczby linii lotniczych jak to możliwe. Czasami jednak nie mamy dostępu do interesujących nas cen. W takim wypadku, musisz udać się na oficjalną stronę przewoźnika. Daj nam znać, jeśli uważasz, że na naszej brakuje jakiś istotnych informacji info@whichairline.pl

Co zrobić, jeśli strona nie działa prawidłowo, bądź chcę się podzielić

uwagami?

Jeśli na stronie znajdują się jakiekolwiek nieprawdziwe informacje, błędy językowe, usterki techniczne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Doceniamy Wasze zdanie, więc nie wahajcie się skontaktować się z nami w przypadku jakichkolwiek sugestii – info@whichairline.pl.

Czy serwis jest bezpłatny?

Jak najbardziej. Wszystkie informacje na udostępniane przy pomocy naszej strony są bezpłatne. Co się tyczy biletów, rezerwacja odbywa się bezpośrednio u przewoźnika bez udziału naszego serwisu.

Jak dokonać zmiany rezerwacji?

Nasza strona nie prowadzi sprzedaży biletów i nie przyjmuje żadnych opłat. Z serwisu możesz przejść na oficjalną stronę internetową przewoźnika i tam dokonać rezerwacji.

Jak reklamować się na pośrednictwem WhichAirline.pl?

Szczegółową odpowiedź na to pytanie znajdziecie w dziale „REKLAMA”:http://www.whichairline.pl/reklamaLubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!