{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Tripomatic. Planowanie podróży to czysta przyjemność

Back to news

Fotolia_34550618_XS.jpg

Jako doświadczeni podróżnicy zdajecie sobie doskonale sprawę z tego, że tanie bilety lotnicze to dopiero początek wysiłku planowania podróży. Po zarezerwowaniu biletów przychodzi kolej na hotel, wynajem samochodu, a przede wszystkim na zagospodarowanie czasu, który spędzimy z rodziną, przyjaciółmi lub sami.

Jak się za to zabrać? Możemy się mozolnie przekopać przez tony przewodników pieczołowicie planując dzień po dniu lub też wyruszyć w podróż spontanicznie i bez przygotowania licząc nas szczęście. Oba podejścia mają swoje wady i dlatego proponujemy trzecią drogę – Tripomatic, nowiutki serwis do planowania podróży.

Tripomatic to serwis niezwykle łatwy w obsłudze. Po wybraniu jednego z celów podróży przebieramy miejscach wartych odwiedzenia i dodajemy je do harmonogramu poszczególnych dni podróży. Następnie jednym kliknięciem zapisujemy nasz szyty na miarę plan podróży w formacie PDF i drukujemy. Nasz indywidualny przewodnik jest gotowy!

To nie wszystko. Ostatnimi czasy wszyscy dzielimy się zdjęciami, uwagami i komentarzami na serwisie Facebook. Zapewne będziecie chcieli podzielić się z Waszymi znajomymi np. zdjęciami z podróży. A co gdyby dało się jednym przyciskiem udostępnić cały plan podróży? I to umożliwia Tripomatic. Znajomi i przyjaciele mogą podążyć w Wasze ślady lub też dać się zainspirować do zaplanowania własnej podróży. I to wszystko za darmo.

Odzwiedź www.Tripomatic.com jeszcze dziś i zaplanuj własną podróż.

Kategorie

Praktyczne porady

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!