{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Tanie loty z Krakowa – easyJet

Back to news

Fotolia_44261036_XS.jpg

Witamy. Dzisiaj interesują nas połączenia lotnicze z Krakowa. Jedną z tanich linii obsługujących Port Lotniczy Kraków jest brytyjski easyJet. Przyjrzymy się gdzie i za ile polecimy z tym przewoźnikiem.

Pamiętajmy, że easyJet są liniami niskobudżetowymi, zatem ceny, które ujrzymy w ich kalendarzu odnoszą się do tylko ceny przelotu. Do tego należy dodać opłatę za rezerwację (przyjajmniej PLN 45) oraz ceny wszystkich dodatkowych usług takich jak przewóz bagażu rejestrowanego czy też ubezpieczenie.

  • Kraków – Paryż  – Najtańsze bilety znajdziemy w październiku, na ten przykład 18.10.11. Tego dnia cena podstawowa biletu wynosi PLN 80.
  • Kraków – Londyn – Ceny biletów w październiku zaczynają się na poziomie PLN 165, a jeśli poczekamy do 09. lub 10. listopada, spadają do PLN 140.
  • Kraków Belfast – Irlandia Północna na wiosnę? Jeśli planujemy do przodu bilety w okresie od marca do czerwca możemy kupić już od PLN 110.
  • Kraków – Edynburg – Podobnie ma się sprawa z lotami do Szkocji. W zimowych miesiącach wprawdzie możemy się tam wybrać za PLN 115, ale to nie najlepsza pora na zwiedzania tamtych stron. Poczekajmy do marca i polećmy na PLN 115 lub do kwietnia i zamówmy bilety za PLN 130.

Podane ceny można znaleźć na stronie przewoźnika w momencie pisania artykułu. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmiany lub niezgodność cen ze stanem faktycznym.

Kategorie

Oferty tygodnia

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!