{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Tanie loty w mig z nowatorską wyszukiwarką lotów od WhichAirline

Back to news

Fotolia_40740952_XS.jpg

Najnowsza odsłona serwisu WhichAirline przynosi Wam nowatorskie podejście do wyszukiwania lotów. To duży krok w stronę wygodnego i przejrzystego wyszukiwania połączeń lotniczych.

Znalezienie i wybór oferty lotniczej, która odpowiada oczekiwaniom, wiąże się z bolączkami. Bo z jednej strony mamy wygodne bezpośrednie połączenia, które potrafią uderzyć po kieszeniach. Z drugiej zaś strony są kombinowane loty z przesiadką i obłędnie długim oczekiwaniem.

Nasz nowy pomysł na wyszukiwanie lotów ma za zadanie odcedzić spam, a na ekranie zostawić tylko oferty dobrej jakości. Jak oceniamy jakość? To wypadkowa czasu podróży i ceny. Oferty, które szanują Twój czas i zawartość portfela znajdują się na górze, a pozostałe lądują na dole rankingu. Jak to mówią, proste jest piękne.

Nowe rozwiązanie jest nie tylko sprytne ale również ładne i przejrzyste. Zamiast zmuszać Cię do jeżdżenia w te i we w te po długiej liście ofert, wyświetlamy loty w postaci kolorowych pasów. Wystarczy pobieżnie rzucić okiem na ekran, a wszystko staje się jasne. Skąd, gdzie, za ile, jak długo, bezpośrednio lub nie – graficzne przedstawienie połączeń sprawia, że widzisz wszystko bez dodatkowego klikania.

nowatorska wyszukiwarka lotów od WhichAirline

Klarowne wyniki wyszukiwania i brak spamu są o tyle ważne, że WhichAirline wyszukuje spośród 100.000 tras i łączy oferty tak od tradycyjnych przewoźników jak i od tanich linii lotniczych, jak np. Ryanair czy Wizz Air.

nowatorska wyszukiwarka lotów od WhichAirline

Serwis był i pozostaje zupełnie darmowy. WhichAirline dostarcza Ci informacji, których szukasz, a o sprzedaż biletów niech martwią się główni zainteresowani – linie lotnicze.

Kategorie

Praktyczne porady

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!