{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Tanie bilety lotnicze do Pragi i Wiednia

Back to news

Fotolia_54944557_XS.jpg

Witamy w kolejnym letnim wydaniu naszej serii. Dziś mały przegląd cen biletów do miejsc nieodległych. Nie w smak Ci wyprawa do tropików lub na rozpalony piasek Greckich plaż? Wyprawa do Wiednia czy Pragi może byś równie emocjonująca do eskapada do bardziej egzotycznych celów, a w dodatku nie będzie równie dotkliwa dla budżetu.

Tanie bilety – Praga

Praga nazywana czasem Miastem Tysiąca Wież (w sprzeczności z faktem, że posiada „jedynie” ich ponad 500), oraz Złotym Miastem, jest wymarzonym miejscem na krótszy lub dłuższy wypad. Życie toczy się tu okrągły rok i atrakcji jest w brud.

  • Warszawa-Praga PLN 345.14 za bilety powrotne od linii LOT tak w okresie letnim oraz w okresie od listopada do wiosny 2012

Niedrogie bilety od LOTu to nie tylko loty z Warszawy. Za niewygórowane pieniądze możemy lecieć do naszych południowych sąsiadów również w Gdańska z przesiadką z stolicy, np.

  • Gdańsk-Praga wylot: 18.08.2011, powrót: 23.08.2011 PLN 61­0,64
  • Gdańsk-Praga wylot: 23.08.2011, powrót: 29.08.2011 PLN 61­0,64

Tanie bilety – Wiedeń

Miastem, które może śmiało stawać w szranki z Pragą jest Wiedeń, który w dodatku leży w niewielkiej od niej odległości. Podobnie różnorodny i przesycony historią stanowi jeden z ulubionych europejskich celów podróży.

  • Za pierwszy ognień: Austrian Airlines. Powrotne bilety na trasie Warszawa – Wiedeń dostępne są za PLN 532 w ramach oferty trwającej przez cały lipiec. Loty objęte akcją znajdziemy o okresie od sierpnia.
  • Nieco taniej ale za cenę zamawiania z wyprzedzeniem loty do Wiednia zamówimy u krajowego przewoźnika. Ceny powrotne zaczynają się już na poziomie PLN 346.44. Co do dostępności, to chodzi tu o okres od listopada do wiosny następnego roku.

Komentarze

  • Michał

    około 8 laty temu

    Szkoda, że trafiłem na to poniewczasie...

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!