{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Problemy na lotnisku Modlin & Emirates w Warszawie

Back to news

Fotolia_29980012_XS.jpg

Problemy z pasem startowym warszawskiego lotniska Modlin i perspektywa nowych połączeń z Okęcia to tematy, którymi zaczynamy rok 2013.

Tarapaty tego podwarszawskiego portu lotniczego trwają już od 22 grudnia, kiedy to inspektorat zakazał użytkowania części pasa startowego z powodu usterek. Problem dotknął się ogromnej ilości pasażerów tanich linii lotniczych Ryanair i Wizz Air.

Obaj przewoźnicy tymczasowo przekierowują swoje loty na Okęcie, a Wizz Air ze swojej strony zapowiada, że przeniesione do Okęcia loty pozostają tam do 15. stycznia. Samo lotnisko podaje na swych stronach rozbieżną datę 16. stycznia.

Według wiadomości z ostatniej chwili (7.1.13) kontrola Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego może odbyć się już dzisiaj. Miejmy nadzieję, że Lotnisko Modlin wróci do gry nie później niż 16. stycznia.

Czas na weselsze wieści również z Warszawy. Potencjał stolicy Polski zdają się dostrzegać i przewoźnicy należący do poniekąd innej ligi.

Po tym co Qatar Airways zimą uszczęśliwił wybrednych wielbicieli latania otwierając połączenie Doha – Warszawa, apetyt na Lotnisko Okęcie przejawił inny renomowany bliskowschodni przewoźnik – Emirates. Począwszy do 6. lutego 2013 możemy odwiedzić Dubaj oraz zasmakować w lataniu w stylu Emirates. Lot trwa 5 godzin i 25 minut.

Szukaj lotów Warszawa – DubajWarszawa – Doha oraz ściągnij zupełnie bezpłatne mapy, np. mapa Dubaju

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!