{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Nowinka: Tripomatic iPhone 2.0. Cały świat w kieszeni

Back to news

Fotolia_52110394_XS.jpg

Podróżnicy wyposażeni w iPhone, nastawcie uszy. Od kilku dni dostępna jest świeżutka i gruntownie przerobiona aplikacja do planowania podróży Tripomatic. Czytaj dalej, a dowiesz się co oferuje nowa wersja oraz gdzie ją znaleźć.

tripomatic_app

Fakt że pierwotna wersja spotkała się z pochwałami i dobrym przyjęciem nie sprawił, że twórcy spoczęli na laurach. Na odwrót – wsłuchiwali się w opinie użytkowników i pracowali nad wdrożeniem w życie ulepszeń. Jednym z nich są mapy w trybie bez podłączenia do internetu. Tym sposobem unikniesz wysokich opłat za internet.

Drugą istotną zmianą jest znacznie ulepszony interfejs użytkownika, dzięki któremu planowanie jest bardziej intuicyjne i prostsze. Przedsmak tych zmian możecie ujrzeć na zdjęciu oraz poniższym video.

Ponieważ praktyka użytkowników dowiodła, że wykazują większe zainteresowanie spontanicznym planowaniem na ekranie telefonu niż ściąganiem planów przygotowanych uprzednio za stronie Tripomatic.com, wskazało to drogę twórcom aplikacji, która teraz jeszcze bardziej ułatwia takie spontaniczne planowanie.

Następna dobra wiadomość to repertuar miejsc i atrakcji, który urósł do niebagatelnych trzydziestu tysięcy Założę się, że dostarczy Wam to zajęcia na dobrą chwilę.

Kategorie

Praktyczne porady

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!