{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Nowe loty z Polski i nowe połączenia krajowe

Back to news

Fotolia_12936663_XS.jpg

Niedawno donosiliśmy o tym, że wybór lotów krajowych nie ogranicza się tylko do linii LOT Polish Airlines. To stwierdzenie dotyczy również lotów z Polski do zagranicy choć w mniejszej mierze. Ale i pod tym względem coś się zmienia. Od sezonu zimowego pojawia się na ten przykład nowa możliwość dla pragnących odwiedzić Pragę.

Nowe połączenie na linii Gdańsk-Praga to nowinka od OLT Jet Air, nie jedyna zresztą. Obok lotów do malowniczej stolicy Republiki Czeskiej, przewoźnik ten lansuje loty Gdańsk-Hamburg. Tym samym oferta lotów do sąsiednich krajów powoli się rozrasta. Na dodatek OLT Jet Air oferuje już od pewnego czasu loty do Berlina.

Ponadto linie lotnicze Jet Air zamierzają poszerzyć ofertę lotów krajowych o połączenie Warszawa-Rzeszów oraz rozbudować już istniejące połączenia Gdańsk-Berlin oraz Wrocław-Berlin.

To nie wszystko. Linie już sugerują, że nie spoczną na laurach i w niedalekiej przyszłości podróżni mogą się cieszyć na kolejną porcję nowych destynacji. Gdańsk (GDN) zyska bowiem nowe połączenia do Brukseli (międzylądowanie w Bremie) oraz Rzeszowa (międzylądowanie w Katowicach). Jeśli ceny okażą się tak atrakcyjne jak cele lotów, mamy się na co cieszyć.

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!