{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Najlepszy samolot świata w Warszawie – wideo!

Back to news

Fotolia_40740952_XS.jpg

Z nieukrywaną przyjemnością donosimy, że LOT Polish Airlines będą pierwszymi liniami lotniczymi w Europie, mogącymi się poszczycić cudem techniki zwanym Boeing 787 Dreamliner. Kilka dni temu ta imponująca maszyna odwiedziła Port Lotniczy Warszawa (WAW).

Demonstracyjny lot do stolicy odbył się z pompą i przy obecności mediów. Po wylądowaniu samolot został przeholowany do pobliskiego hangaru linii LOT, gdzie goście i przedstawiciele mediów mogli podziwiać kolosa z bliska oraz posłuchać, co mają z tej okazji do powiedzenia przedstawiciele polskiego przewoźnika oraz m.in. wiceprezes firmy Boeing.

Samolot Boeing 787 Dreamliner, to maszyna, której pojawienie się na rynku odwlekało się już niejednokrotnie, co powodowało rozdrażnienie u przyszłych nabywców tego modelu. Należy oczekiwać, że faza testowania i oblatywania skończyła się, a Boeing 787 przyszłym roku będzie ozdobą floty LOTu.

Najnowsze dziecko Boeinga może latać na wysokości 13,100 metrów, a jego zasięg wynosi do 15,750 kilometrów. Maszyna osiąga prędkość 945 km/h. Twierdzi się, że mimo tych zawrotnych osiągów ten model model będzie tak oszczędniejszy jak i przyjaźniejszy dla środowiska w sensie mniejszej emisji dwutlenku gazu oraz hałasu.

LOT będzie pierwszy w Europie, ale liniami lotniczymi, które jako pierwsze na świecie będą przewozić swych pasażerów tym cudem są japońskie linie All Nippon Airways.

Lądowanie Boeinga uchwyciły kamery:

Kategorie

Przemysł lotniczy

Komentarze

  • sss

    około 7 laty temu

    widziałem leprze

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!