{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Loty z Gdańska i Krakowa od Air Berlin

Back to news

Fotolia_44261036_XS.jpg

Dziś łączymy temat nowych połączeń oraz ofert tanich lotów a to w związku w tanimi niemieckimi liniami lotniczymi – Air Berlin.

Zapowiedź rozszerzenia oferty lotów do Polski zadaje kłam pojawiającej się w mediach tezie, że tanie linie lotnicze z kraju uciekają.

Ten niemiecki przewoźnik zagęszcza sieć połączeń ze swojej bazy, na lotnisku Berlin Tegel (TXL). Jest to dla nas, podróżnych z i do Polski, o tyle ciekawe, że dotyczy to także lotów do Gdańska oraz Krakowa.

Jak niektórzy pamiętają, Air Berlin oferował w przeszłości loty na wyżej wymienionej trasie. Od maja roku 2012 możemy po przerwie latać bezpośrednio na trasie Gdańsk – Berlin. Loty będą odbywać się dwa razy dziennie.

Obecnie te linie lotnicze oferują cztery loty tygodniowo pomiędzy Berlinem a Krakowem. Po wprowadzeniu nowego rozkładu ta liczba lotów wzrośnie do dwunastu tygodniowo, co da świetne możliwości dla podróżnych planujących loty z Krakowa do dalszych destynacji z przesiadką w Berlinie.

A za jakie ceny będzie można latać w roku 2012? Sprawdziliśmy to: tak na trasie Kraków – Berlin jak i Gdańsk – Berlin bilety można zamawiać już od €44.99, na przykład w maju 2012. Zachęcamy do planowania wycieczki do Berlina lub dalej już teraz!

Kategorie

Przemysł lotniczy

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!