{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Jak tanio podróżować? Infografika dla obieżyświatów

Back to news

Fotolia_40740952_XS.jpg

Infografiki królują, a wśród infografik króluje „Travelling on a Shoestring Budget“ czyli Podróże za Niewielkie Pieniądze.

Gdzie znaleźć tę nieodzowną dla podróżnych pomoc? Czytaj dalej.

Budżet to magiczne słowo, o które rozbił się niejeden śmiały plan podróży, a jeśli nawet nie rozbił to albo stracił na rozmachu albo dał podróżnikom do myślenia.

Wśród najczęściej zadawanych pytań przed wyruszeniem do zagranicy jest „ile pieniędzy wziąć do (tu wstaw stosowną nazwę celu podróży)” oraz „ile pieniędzy dziennie wydam w”.

Nasi znajomi z serwisu Tripomatic (fenomenalny planer podróży) przychodzą z pomocą. Przekopali się przez mnóstwo liczb, tabelek i stron internetowych. Do tego dodali własne doświadczenia i ujęli to wszystko w formie przejrzystej infografiki nazwanej „Travelling on a Shoestring Budget” czyli podróżowanie za niewielkie pieniądze. Wynik ich widnieje pod artykułem.

Infografika poniżej to nie tylko zestawienie suchych liczb. Oferuje ciekawe porównania, ciekawostki i bogactwo faktów. Dowiemy się z niej, na ile dni wystarczy nam 100 euro w 42 popularnych turystycznych miastach oraz czego się wystrzegać. Dowiemy się też np. że pieniądze na dzienne wydatki w stolicy Islandii pozwolą nam przetrwać 12 dni w indyjskim regionie turystycznym Goa!

Kliknij na odsyłacz i przejdź na stronę Tripomatic , gdzie znajdziesz infografikę dostępną w trzech walutach – euro, dolary i funty.

infographics

Kategorie

Praktyczne porady

Komentarze

× Tego artykułu nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierszą osobą!

Skomentuj

Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!