{{ location.label }}
{{ location.label }}
Skąd lecisz?
Gdzie lecisz?
Kiedy odlatujesz?
No, no, chyba jesteś zapalonym podróżnikiem. Niestety ponad 10 lotnisk to zbyt dużo dla nas...
Wybierz datę w przyszłości. Kiedy tylko zaczniemy oferować podróże w czasie, damy Ci o tym wiedzieć.
No, no - mamy do czynienia z podróżnikiem w czasie! Upewnij się, że data powrotu jest po dacie odlotu.
Planujesz z niesłychanym wyprzedzeniem, a my niestety nie radzimy sobie z lotami w przyszłości odleglejszej niż 12 miesięcy.
Search to anywhere cannot be combined with specific dates.

Informacje prasowe

Informacje o usłudze

WhichAirline.pl to nowatorska wyszukiwarka lotów ułatwiająca życie osobom poszukującym ofert lotów na internecie. Wyszukiwanie obejmuje ponad 100.000 tras tak od tanich linii lotniczych – np. Ryanair czy Wizz Air – jak i od tradycyjnych przewoźników.

Dzięki wizualizacji wyników wyszukiwania zamiast typowej gmatwaniny na Twoim ekranie pojawia się piękne i przejrzyste zestawienie lotów wraz z informacjami o czasie trwania podróży czy też przesiadkach. Nowinką jest sposób oceny lotów. O ich wartości decyduje stosunek ceny do czasu podróży, co też eliminuje złożone choć tanie połączenia jak i oferty, u których krótki czas podróży nie rekompensuje wysokiej ceny.

WhichAirline w pigułce:

  • wyszukuje spośród ponad 100.000 tras na całym świecie
  • wyświetla tylko oferty dobrej jakości
  • wyszukiwanie obejmuje tanie linie lotnicze
  • użytkownik widzi na pierwszy rzut oka które loty są bezpośrednie a które z przesiadką
  • nie ogranicza wyszukiwania do jednego lotniska odlotu i jednego lotniska docelowego
  • pozwala również znaleźć hotel i wynająć samochód
  • użytkownik może skorzystać z dużej bazy danych lotnisk oraz linii lotniczych

Grafiki

ściągnij wszystkie (Retina)

Logo

białe tło przeźroczyste tło

Najnowsze wiadomości:

Znajdź nas na

O nas

Lukáš Nevosád

Lukas Nevosad

współtwórca i dyrektor generalny WhichAirline.com Lukas to programista, który wyrósł na przedsiębiorcę. Prowadzi strony internetowe związanie z podróżowaniem już siedem lat. Ogromnie go interesuje zagadnienie dobrego interfejsu użytkownika. Uwielbia podróżować, a jego ambicją jest tworzenie stron, które ułatwiają życie innym podróżnikom. Ulubionym celem podróży Łukasza jest Skandynawia, gdzie też studiował handel elektroniczny. Poza tym przyjemność sprawia mu gotowanie, wzornictwo przemysłowe i nowoczesna architektura.
Barbora Nevosádová

Barbora Nevosadova

współtwórczyni WhichAirline.com Barbora to ekspertka w dziedzinie marketingu, w której obudził się maniak nowoczesnych technologii. Uwielbia pracować na projektach łączących jej dwie wielkie namiętności – podróżowanie i internetowy marketing. Założyła WhichAirline.com doszedłszy do wniosku, że ma dość marnowania czasu szukając tanich biletów lotniczych na dostępnych wówczas serwisach. Podobnie jak Łukasz studiowała handel elektroniczny i pracuje w tej branży od roku 2005. Kiedy nie pracuje, spędza czas ze swoim dwuletnim synkiem.
Petra Vaškových

Petra Vaskovych

WhichAirline.com kierownik marketingu Petra to kierownik działu marketingu i PR. Poza swoją pracą uwielbia budżetowe podróże, wędrówki, oraz nowe miejsca i nowe wyzwania. Oto jej kontakt petra@whichairline.com


Lubisz WhichAirline?

Zanim opuścisz stronę...

Uważasz, że WhichAirline.pl to przydatny serwis? Większość Twoich również by tak uważała. Rozsyłaj wici!